Контактирајте не

about_us

Адреса

Соба 203, блог 5, 60# Западен Хулански пат, округ Баошан, Шангај 200443 Кина

Телефон

0086-21-56976143

0086-18621915640

021-56655615 (домашни)

13061721501

Часови

24-часовна услуга

Шангај Руифибер Индустри Ко., ООД.

Адреса на продажна канцеларија

Room511,9#, Lane60, West Hulan Road, Baoshan District, Шангај, 200443 Кина

тел:+86-21-56976143021-56655615 (домашни)+86-1862191564013061721501

Факс: +86-21-5697 5453

Веб-страница:www.rfiber-laidscrim.com

Онлајн продавници:https://ruifiber.en.alibaba.com(меѓународен)https://ruifiber.1688.com(Кина)

Шангај Ruifiber (Fengxian) индустриски парк

公司LOGO

Шангај Ruifiber (Fengxian) индустриски парк
Адреса: Парк за додатоци за индустриски парк Фенгксиан Електрични возила, Ксужу, Џиангсу, Кина

Сакате да работите со нас?